Залежність від вібраторів – реальність чи міф, вигаданий скептиками, ретроградами та демагогами? Давайте відповімо на це питання об'єктивно, зваживши всі «за» та «проти». Отже, поняття «залежність» спочатку асоціюється із негативом. Ну як же, залежність від алкоголю, наркотиків азартних ігор. Це, звісно, погано. Але секс-іграшки асоціюються виключно з покращенням якості сексуального життя, з можливістю урізноманітнити інтим, зміцнити стосунки чоловіка і жінки, роздмухати полум'я кохання, що згасає. Виходить, що залежність – це апріорі негативне визначення ставлення до чогось, а вібратор – джерело задоволення. Тож чи варто варто прив'язуватися до темпераментних друзів, які покірно виконують усі ваші побажання?

Залежність від вібраторівПочнемо з того, що термін "залежність" взагалі неписьменно застосовувати до секс-іграшок. Це не регулярне вживання алкоголю чи наркотичних засобів та не безконтрольне поповнення рахунків підпільних казино. Пристрої отримання більш потужних оргазмів, продовження ерекції, посилення стимуляції у вигляді вібрації, є доповненням до того способу сексуального життя, який подобається жінці незалежно від наявності чи відсутності силіконового партнера.

Іншими словами, якщо після придбання вібратора у жінки часто виникає бажання зайнятися сексом, то, найімовірніше, так було і раніше. Просто «до» вона нервувала, шукала можливості отримати бажане, зривалася на оточуючих і, можливо, мала проблеми зі здоров'ям. А ось «після» отримує бажане відразу, як тільки захочеться. Погодьтеся, у цьому немає нічого поганого. Якщо хочете, можна обговорювати індивідуальні потреби людини, її лібідо, любов до різноманітності сексу. Але точно не залежність від вібратора.

Чи варто боятися «залежності» від вібраторів?

Є думка, що після щільного знайомства з вібраторами та іншими іграшками для дорослих, жінка втрачає здатність отримувати задоволення від сексу з чоловіком. Це не зовсім так, а точніше зовсім не так. Секс-іграшки не є замінником партнера. Це просто доповнення до тих насолод, які жінка отримує в ліжку зі своїм обранцем. Вони посилюють відчуття від статевого акту, роблять оргазм яскравішим, вносять новизну у відносини, провокують більш частий і якісний секс. Якщо жінка звикла до відчуттів, які отримує від іграшок із секс-шопу, це означає, що вона придбала для себе щось нове, без сумніву, корисне. Отримуючи задоволення від девайса, вона думає про свого чоловіка, уявляє його, мріє про чуттєвий секс з ним. У цьому нічого негативного. Варто зрозуміти, що представники сильної половини людства не мають кнопку, натиснувши на яку ви змусите їх сильно вібрувати в різних режимах, одночасно пестити всі ерогенні зони або шалено електростимулювати. Втім, якби таке трапилося, будь-яка жінка кинулася б викликати реанімацію.

чи існує залежність від вібраторівІншими словами, всі ми розуміємо, що чоловік – це одне, а вібратор – зовсім інше. Сексуальний контакт чоловіка та жінки – це не просто механічні дії, мета яких – отримання оргазму. Це ціла феєрія поглядів, слів, дотиків, особливих флюїдів, чуйного емоційного зв'язку. Фізична близькість і оргазми відбуваються у ліжку, а й у думках партнерів. Зрозуміло, що ні про яку залежність від вібраторів не може бути й мови.

Що ж до прихильності до тих відчуттів, які дають вібратори, то все так і має бути, якщо, звичайно, іграшка підібрана правильно та ідеально відповідає вашим уподобанням. Адже її для того й купували, щоб користуватися із задоволенням, отримувати позитивні емоції, насолоджуватися, відкривати для себе світ нових можливостей. Вібратори - прекрасні девайси, які не тільки не притуплять ваших відльотів від сексу з партнером, але і посилять їх. Вони допоможуть краще дізнатися про власне тіло, знайти нові ерогенні зони, як на своєму тілі, так і на тілі чоловіка.

Виробники сучасних девайсів пропонують безліч моделей, створених спеціально для пар. Такі іграшки дозволяють поліпшити класичний секс за допомогою іграшки, що інтенсивно вібрує.

Чи втрачається чутливість

Те, що до хорошого звикаєш швидко - факт, звичайно, незаперечний. Прихильність до вібраторів та їх регулярне або, швидше, надмірне використання може призвести до втрати чутливості на короткий час. І це абсолютно нормально. Уявіть, що довго сиділи, поклавши ногу на ногу. Через якийсь час нижня нога оніміє. Але вже через кілька хвилин після того, як ви зміните позу, оніміла кінцівка знову прийде в норму. А тепер уявіть, що ви довго тримаєте в руках рукоятку вібратора, що вібрує. Звичайно, згодом долоня втратить чутливість, оскільки зазнала впливу потужних вібраційних потоків. Те саме відбувається з клітором і стінками піхви. Секс-іграшка надає сильний вплив на статеві органи і вам може здатися, що заданий темп не під силу вашому коханому людині. Але варто розуміти, що це лише тимчасове явище. У разі виникнення цієї проблеми просто виключіть вібратор зі списку реквізитів для сексуальних ігор. Через кілька тижнів, коли чутливість клітора та піхви відновиться, можете сміливо запрошувати його до свого ліжка. Головне розуміти, що все залежить від індивідуальних анатомічних особливостей жінки, від потужності вібрації, від розміру та форми пристрою, що використовується для стимуляції. Так, до хорошого звикаєш швидко, але треба в усьому мати міру. Ви ж не їсте улюблений салат кілограмами і щодня. Вібратори доповнюють сексуальне життя, роблять його більш яскравим і насиченим, вносять новизну, допомагають вибудовувати, пожвавлювати та реанімувати стосунки. Для жінок, які не мають партнерів, ці темпераментні діти є чудовими, але тимчасовими помічниками. Але й у цьому випадку не варто сприймати їх як замінників чоловіка.

фізична залежність від вібраторівЩе один важливий момент у контексті розмови про втрату чутливості – виникнення проблеми внаслідок частого сексу в одній позі та/або в одному ритмі. У цьому випадку інтимні зони вже не так бурхливо реагують на секс з чоловіком. Якщо ви помітили це, вирушайте не в аптеку, а на сайт перевіреного секс-шопу. Можна, звичайно, і без цього обійтися - просто міняйте пози, розбавляйте щоденну рутину романтичними дрібницями, спробуйте експериментувати з рольовими іграми. Можна, але краще додати до цього «швидку допомогу» у вигляді якісного смарт-гаджета, який прискорить процес відновлення та подарує нові, незвідані раніше відчуття. І головне, не плутайте такі поняття, як «займатися сексом» та «займатися коханням».

Немає залежності. Немає!!!

Як висновок, можемо сказати таке: «Не може бути фізична залежність від вібраторів». Так, можна звикнути до відчуттів, які дарують вам секс-іграшки, можна отримувати неземну насолоду, насолоджуючись вібраційними потоками у ванній. Можна активно досліджувати новинки та купувати їх у подарунок собі коханій. Але! Залежно від вібраторів немає, і не може бути апріорі. Звикати до тих відчуттів, які доводять вас до оргазму чи посилюють його – це чудово. Але найголовніше завдання полягає в тому, щоб використати знання про власне тіло, про свої ерогенні зони під час заняття любов'ю зі своїм обранцем. Підказки, подаровані секс-іграшкою, дозволять вам довести себе і партнера до піку блаженства, стануть інструментом для чуттєвого та пристрасного статевого акту, зміцнять навіть стосунки, що похитнулися.

Секс-іграшка ніколи не замінить кохану людину, один погляд якої може довести до стану екстазу і змусити тіло здригатися від насолоди. Яскравий, незабутній оргазм можна відчути тільки з тим, хто збуджує не тільки тіло, а й мозок. Жодна іграшка не дасть того, що дає той, з ким хочеться не тільки займатися сексом і засинати, а й прокидатися. І так, дорогі пані, не переживайте. Навіть найкрутіші німецькі компанії не винайшли вібратор, здатний розбити пару, що любить. А якщо така проблема все ж таки має місце бути – шукайте інші причини, обговорюйте ситуацію, що склалася, або звертайтеся до сімейного психолога.

Але це вже тема іншої статті.