Незважаючи на те, що анальний секс для багатьох жінок і чоловіків відноситься до абсолютно заборонених задоволень, багато хто відкрив для себе неймовірну чутливість цієї області свого тіла. Тому значна кількість людей вирішується на покупки спеціальних іграшок для анальних пестощів. Вони дозволяють відчути емоції, які ні з чим не можна порівняти, і досягти небувало яскравої сексуальної розрядки. І однією з найпопулярніших іграшок такого типу є анальна пробка. На ринку секс-товарів представлено широкий асортимент таких виробів. Але як вибрати анальну пробку? Спробуємо відповісти на це питання детальніше.

Навіщо потрібна анальна пробка?

Незважаючи на досить обмежений спектр використання, анальна пробка залишається багатофункціональною іграшкою. Вона може стати в нагоді:як вибрати анальну пробку

 • Для вивчення свого тіла. Така іграшка дозволяє відчути надзвичайно чутливі містечка в анальній області та подарувати яскраві, досі незвідані відчуття від такої стимуляції.
 • Для звуження піхви. Використання такої іграшки робить піхву надзвичайно вузьким, що дарує зовсім інші відчуття як чоловікові, так і жінці під час класичного вагінального сексу. Вибір анальної пробки може бути незамінним при невеликому розмірі статевого члена або розтягнутості вагінальних м'язів (після пологів або внаслідок вікових змін).
 • Для підготовки до анального сексу. Це один із важливих моментів, навіщо потрібна анальна пробка. Діаметр статевого члена досить великий, тому його складно ввести в напружений та затиснутий анус. У той же час анальна пробка для початківців має дуже невеликий розмір і за допомогою такої іграшки, поступово збільшуючи діаметр, можна підготувати партнерку або партнера до повноцінного проникнення.
 • Для імітації подвійного проникнення. Не всі вирішуються на експерименти з двома чоловіками і навіть повнорозмірним фалоімітатором. У той же час діаметр анальної пробки цілком дозволяє відчути достатнє яскраве відчуття від сексу і зрозуміти, чи варто експериментувати в такому напрямку і далі.
 • Для стимуляції простати. Цей орган є тільки у чоловіків, і його недаремно називають другим серцем. Адже стимуляція простати дарує просто неймовірні відчуття і може призвести до надзвичайно яскравого оргазму. Також така процедура дуже корисна для здоров'я та збереження чоловічої сили на довгі роки.

Як вибрати анальну пробку?

Спробуємо розібратися у тому, як підібрати анальну пробку детальніше. Перший момент, на який потрібно звернути увагу, — це розміри, точніше, діаметр такої іграшки. Усі експерти в один голос рекомендують розпочинати з мінімального. Ідеальний розмір анальної пробки для початківців – 1,5-2 см, не більше. Збільшувати його можна поступово і тільки після того, як буде зрозуміло, що м'язи вже трохи розтяглися і звикли, щоб без проблем прийняти предмет більшого розміру.

Розміри анальних пробок вказуються виробником на упаковці та в описі до товару. Та цифра, що пишеться на виробі, – це максимальний діаметр виробу. Для поступового тренування анальних м'язів можна придбати цілий набір плагів, що містить кілька іграшок різного діаметра.

Замислюючись, як вибрати першу анальну пробку, необхідно обов'язково звернути увагу ще й на інші критерії такої іграшки:вибір анальної пробки

 • Форму. Анальна пробка оже бути конусоподібна - така іграшка вводиться в анус максимально м'яко і легко, практично без опору. Чималою популярністю користуються кулясті девайси - партнеру може дуже подобатися, як розтягуються м'язи ануса під тиском такої іграшки. Але новачкам такі пробки вибирати не варто – запровадити їх без досвіду буде дуже складно. Також на ринку є різні вигнуті девайси - більша частина з них сконструйована так, щоб ідеально стимулювати простату. Але є й фігурні пробки для жінок.
 • Матеріал. Якщо спитати у досвідчених користувачів, яку анальну пробку вибрати новачку, більшість порадять силікон. По-перше, він м'який і приємний на дотик. По-друге, він швидко підігрівається до температури тіла, що дозволяє мінімізувати незвичні відчуття. Більш досвідчені гравці вже можуть спробувати експерименти зі скляними та металевими пробками. Вони більш гігієнічні і дають можливість грати з температурами (довше залишаються охолодженими або навпаки підігрітими).
 • Додаткові функції. Виробники пропонують різні види анальних пробок, величезною популярністю користуються девайси з вібрацією, які здатні дарувати ще більш цікаві дражливі відчуття. Також існують іграшки, які можуть змінювати свій розмір за допомогою механічного накачування, та девайси з отвором усередині, що розкриваються всередині тіла, відкриваючи візуальний та мануальний доступ для партнера. Як показують відгуки, початківцям можна вибрати звичайні дешеві девайси без додаткових функцій, вони допоможуть зробити висновки про те, чи підходять такі іграшки їм в цілому. Адже кожна опція збільшує вартість товару.

Отже, ми розглянули які бувають анальні пробки, як вибрати такі аксесуари і на які параметри необхідно звернути увагу. Тепер потрібно приділити справу практичній стороні питання.

Як правильно використовувати анальну пробку?

Навіть досвідчені люди далеко не завжди знають, як правильно вставляти анальну пробку, а що вже говорити про новачків. Важливо дотримуватися простого алгоритму дій та приділити увагу наступним моментам:для чого потрібна анальна пробка

 • Чистота. Для ігор з анальним корком зовсім не обов'язково використовувати клізму, але очищення кишечника буде додатковим плюсом. Але якщо ваш кишечник працює нормально, достатньо відвідати туалет за 5-8 годин до ігор.
 • Мастило. В іграх з анусом без мастила ніяк, адже на відміну від піхви клітини ануса і прямої кишки не можуть продукувати природне мастило. Віддайте перевагу густому лубриканту на водній основі, а при використанні металевих або скляних іграшок можна використовувати силіконовий лубрикант - він не вбирається та забезпечує більш тривале ковзання, але з силіконом не сумісний.
 • Комфорт. Щоб ввести пробку, потрібно розслабитись по максимуму. У момент введення варто виконати м'яку виштовхуючу дію — тугіше, і тоді пробка легко прослизне в тіло. Так само варто і виймати такий девайс.
 • Безпека. Не намагайтеся перемогти біль – процес має бути поступовим, м'яким та комфортним, а відчуття від анальної пробки – терпимим.

А замовити різноманітні анальні іграшки можна в інтернет-магазині Love Lingerie. Тут представлений відмінний вибір таких девайсів за приємними конкурентоспроможними цінами — кожен зможе підібрати той варіант, який сподобається саме йому. Компанія здійснює доставку по всій Україні.