Секс є важливою частиною нашого життя. Він дуже важливий для внутрішнього емоційного комфорту, фізичного здоров'я, побудови гармонійних відносин з протилежною статтю та ін. Але якість сексу залежить від безлічі факторів, і важливу роль відіграє чоловіча витривалість. Значна кількість чоловіків задають питання, як продовжити статевий акт, але лише одиниці можуть досягти потрібного ефекту самостійно шляхом тренувань та сили волі. Спробуймо розібратися, як збільшити час сексу максимально результативно.

Як продовжити статевий акт: прості поради

як продовжити статевий актІснують прості та доступні кожному методи самостійного контролю збудження, які допоможуть чоловікам, які мають дуже сильне збудження та проблему передчасної еякуляції. Серед методів, які підкажуть, як довго не кінчати чоловікові:

  • мастурбація незадовго до зустрічі з партнеркою для зниження ступеня збудження та чутливості;
  • техніка зупинки — щоб уникнути раннього оргазму, потрібно сповільнитися або зупинитися, коли збудження доходить до грані, повторювати можна кілька разів;
  • використання обраних поз для сексу, які мінімально стимулюють чоловіка та знижують збудження, зокрема, відмінним варіантом буде поза «жінка зверху»;
  • застосування оральних та мануальних ласк партнерки до статевого акту, що змушує жінку випробувати оргазм або дійти до піку задоволення ще перед проникненням;
  • системне виконання занять Кегеля для чоловіків, які допомагають зміцнити м'язи тазового дна і, таким чином, краще контролювати еякуляцію та тривалість статевого акту.

Крім того, лікарі-сексологи рекомендують чоловікам, яких турбує проблема передчасної еякуляції, регулярно займатися сексом, правильно харчуватися та вести загалом здоровий спосіб життя. За бажання допоможе може прийти техніка тривалого сексу, якої можна навчитися шляхом тривалих вправ з контролю своєї волі. Подібні практики нагадують синтез йоги та медитації, але вони під силу далеко не кожному.

Як довго не кінчати чоловікові: товари із секс-шопу

Сучасні виробники секс-товарів та інтимної косметики пропонують широкий асортимент продуктів, які можуть використовуватись як спосіб продовження статевого акту. Серед них:як довго не кінчати чоловікові

  • Презервативи із анестетиками. Це презервативи, внутрішня частина яких покрита найтоншим шаром речовини, що знижує чутливість. Завдяки застосуванню такого засобу знижується ризик надмірного збудження та передчасної еякуляції. При цьому такі презервативи ніяк не впливають на чутливість партнерки та якість ерекції.
  • Місцеві пролонгатори. Це спреї, креми та інші місцеві засоби, які необхідно наносити на член незадовго до статевого акту. Вони також містять компоненти, здатні впливати на чутливість та уповільнювати час настання оргазму. Їх можна використовувати досить часто – вони не викликають звикання та не знижують ступінь задоволення. Деякі з таких засобів можуть також сприяти сильнішій ерекції.
  • Ерекційні кільця. Це кільця з щільного матеріалу, які надягають на ерегований статевий член. Вони перетискають його біля основи, тим самим посилюючи ерекцію та уповільнюючи час настання оргазму. Ці секс-іграшки забезпечують триваліший статевий акт, при цьому є досить дешевими, безпечними (при дотриманні правил використання) та доступними за ціною. Виробники секс-іграшок пропонують різні модифікації таких пристроїв, у тому числі з кільцем та на мошонку, а також з різними відростками та насадками для стимуляції партнерки. Зокрема, кліторальний вібромасажер підкаже, як продовжити оргазм дівчині, а анальна пробка принесе додаткове задоволення самому чоловікові. Кільця можуть виявитися просто незамінними для тих, хто хоче дізнатися, як продовжити ерекцію і як посилити її, вони можуть допомогти навіть при порушеннях еректильної функції.
  • Насадка на член. Це спеціальні пристрої у вигляді трубки або ковпачка, які надягають безпосередньо на статевий орган. Їхня основна функція - збільшення розмірів пеніса, але крім того вони забезпечують і збільшення тривалості статевого акту завдяки своїй здатності знижувати чутливість. Насадки можуть мати абсолютно фізіологічну форму, а можуть доповнюватися особливими потовщеннями, вусиками та фантастичними елементами для стимуляції другої половинки.

Таким чином, є чимало різних варіантів відповіді на питання, як продовжити оргазм та забезпечити продовження статевого акту.

Де придбати товари для продовження статевого акту?

Замовити справді якісні та ефективні засоби для тривалості статевого акту можна в інтернет-магазині Love Lingerie. Тут зібрано чудовий асортимент інтимної косметики та секс-іграшок, які допоможуть зробити секс справді незабутнім. Тут можна замовити як товари, основна функція яких — пролонгація статевого акту. У каталозі також є широкий асортимент доступних за вартістю лубрикантів з різними функціями, аксесуарів БДСМ, недорогих товарів для створення романтичної атмосфери та багато чого іншого.

Компанія здійснює доставку по всій Україні. При цьому Love Lingerie гарантує дотримання повної конфіденційності для всіх клієнтів.